Vaikai sukonstravo beveik 3.000 LEGO margučių

LEGO ir AKROPOLIS Atvelykio proga pakvietė mažuosius  Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių vaikučius ir jų tėvelius smagiai praleisti laiką konstruojant velykinius margučius iš LEGO. Per renginį vaikai sukonstravo beveik 3.000 LEGO margučių.

Lego_1

 

Tai jau antrosios kolektyvinės kaladėlių varžybos, kurias mūsų agentūra organizuoja LEGO. Per pirmąsias, rengtas rugsėjo pirmosios proga (2014 m. rugsėjis), didieji ir mažieji šio konstruktoriaus gerbėjai statė didžiausią LEGO miestą. Pirmojo renginio sėkmė paskatino klientą toliau tęsti BTL projektus, o mus ieškoti įdomių ir įtraukiančių sprendimų.

Lego_7 Per dvi dienas trukusias statybas sunaudota tūkstančiai konstruktoriaus kaladėlių.

Lego_6Visų margučių konstravimo aikštelių plotas sudarė 120 kvadratinių metrų, į konstravimą buvo įsitraukę ir rekordo siekė apie 9  tūkstančius vaikų ir suaugusiųjų.

 Lego_instoreSuskaičiavus visus margučius, paaiškėjo, kad aktyviausi meistrai buvo Vilniuje ir Kaune – beveik po tūkstantį, Klaipėdoje ir Šiauliuose skaičius perkopė pusę tūkstančio margaspalvių įvairaus dydžio kiaušinių. Renginių metu vyko konkursai. Visuose miestuose už gražiausius margučius buvo išdalinta 300 LEGO konstruktorių.
Lego_8

“Vėlykėlių” projekto rezultatas , pasak  kliento ir  Lietuvos LEGO gerbėjų bendruomenės (sutrumpintai vadinamos „LitLUG” (angl. Lithuanian LEGO Users Group)), pranoko lūkesčius. Mes taip pat džiaugiamės, dar vienu įgyvendintu efektyvios komunikacijos projektu.