„Dentsu Digital Camp Riga“

Su džiaugsmu pranešame: Dentsu Aegis Network, kartu su partneriais, šių metų gegužės 30 dieną jus kviečia į unikalaus turinio konferenciją „Dentsu Digital Camp 2019“!

Trumpai apie renginį. „Dentsu Digital Camp“ – rinkodaros ir lyderystės konferencija, kurioje susiburia įvairaus lygmens marketingo specialistai, norintys tobulinti savo kompetencijas ir pasisemti rinkos naujovių. Šiemet renginio vietai pasirinkta išskirtinio interjero Rygos „Splendid Palace“ renginių erdvė.

Vienas svarbiausių konferencijos tikslų – supažindinti lankytoją su naujausiomis skaitmeninės rinkodaros tendencijomis ir suteikti galimybę pabendrauti su pasaulinį pripažinimą pelniusiais rinkos virtuozais.

Šiemet kolegos abejingų nepaliks: renginyje savo pranešimus skaitys marketingo žinovai iš„Salesforce“, „Wolt Baltics“, „JCDecaux“ ir žinoma, „Dentsu“.

Ir tai dar ne viskas. Kadangi taip jau sutapo, kad kartu su šiuo renginiu rinkodaros technologijų gigantas „Salesforce“ žengia savo pirmuosius žingsnius Baltijos šalyse, konferencijos lankytojai turės galimybę susipažinti su vėliausiomis strategijomis ir taktikomis, kurios yra taikytinos įvairioms sritims  – nuo komunikacijos iki turizmo.

Daugiau apie konferenciją skaitykite čia.