Apie mus

MŪSŲ MISIJA – NAUJAI APIBRĖŽTI ŽINIASKLAIDOS VERTĘ.

CARAT yra pirmoji pasaulyje media planavimo agentūra, įsteigta dar 1968-ais metais. CARAT priklauso tarptautiniam tinklui Dentsu Aegis Network (DAN) – tai pirmasis tikrai globalus komunikacijos tinklas, pritaikytas skaitmeniniam amžiui.

Lietuvoje bei kitose Baltijos šalyse CARAT sėkmingai dirba jau virš 20 metų. Mūsų tinklas užima vieną pirmaujančių pozicijų rinkoje – pagal 2016 metų RECMA ataskaitą DAN Lietuvoje per metus išaugo 7% ir šiuo metu valdo 20% rinkos (3-čia vietą tarp rinkoje veikiančių tinklų).

CARAT yra KOMAA (Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija) ir EACA (Europos komunikacijos agentūrų asociacija) narys, taip pat sertifikuotas Google Partneris Lietuvoje. CARAT keičia žiniasklaidos sektoriaus apibrėžimą. Mes visi matome, kaip sparti technologijų evoliucija keičia žiniasklaidos prasmę. Šiandien viskas yra tarpusavyje susiję, persipynę ir skaidru. Technologijos leidžia vartotojo patirtį su prekiniu ženklu akimirksniu transformuoti į veiksmą – pamačiau, išsiaiškinau, užsisakiau online.

Mes tai vadiname įsitraukimo ir veiksmo KONVERGENCIJA. Media yra ta terpė, kurioje vyksta ši konvergencija.

Konvergencija panaikina barjerus tarp prekinio ženklo ir vartotojo, tarp žiniasklaidos ir auditorijos. Žmogus veikia pagal paties nustatytas taisykles. Jo pirkimo sprendimams daro įtaką plati media priemonių ekosistema. Todėl mes teigiame, kad komunikacijos indėlis Jūsų verslui šiandien yra dar labiau juntamas, svarbus ir išmatuojamas.

CARAT. REDEFINING MEDIA.

DAN

Pristatymas

Mes esame